עדכוני קורונה - איגרת 11 לתושבים

וועד ומזכירות • 23/12/2020 כניסות

קבצים מצורפים:

קורונה 11איגרת לתושבים (2)

תושבות ותושבים יקרים,

בישוב התגלתה חולת קורונה מאומתת נוספת, עירית אזולאי. אנו מודים לעירית על נכונותה והסכמתה לפרסם את שמה ברבים במטרה למנוע את שרשרת ההדבקה ומאחלים לה החלמה מהירה.

מזה 10 חודשים אנו מתמודדים עם מגפת הקורונה. מערכות הבריאות בארץ התייעלו מאוד בביצוע הבדיקות וזמינותם, איתור חולים ואמצעים כלליים להפחתת מפגשים בין אנשים, כולל הגבלת התקהלויות, הנחיה לשימוש במסכות ואף סגרים כללים. למרות זאת השליטה במגיפה היא חלקית ומצריכה שיתוף פעולה מתמשך וסיזיפי של כלל הציבור.

הנחיות ודגשים לתושבים:

ü      לתושבים חולים ומבודדים - צוות עזרה הדדית  ישמח  לסייע בקניות, לשאול ספרים מהספרייה, להביא תרופות ועוד. ניתן לפנות לחגית: 050-6223603 ,

ü      הקפידו הקפדה יתרה על שימוש במסכה, הימנעו מלחיצת ידיים וקרבה יתרה לאנשים (כלל 2 המטרים), הימנעו מנסיעה של יותר מ- 2 אנשים ברכב, הימנעו מביקורים ואירוח.

ü      חל איסור התקהלויות. במרחב פתוח מעבר ל- 20 איש ובחלל סגור עד 10 אנשים כולל המנחה.

ü      הימנעו מכיבוד והכנת תקרובת למפגשים העומדים ב"תו הסגול". הקרבה היתרה סביב מזון והסרת המסכה לצורך האכילה מסכנת ומדביקה.

ü      חל איסור על קיום חוגים בניגוד להנחיות, לרבות ריקודי עם אשר התקיימו בישוב בניגוד להוראות משרד הבריאות בדבר התקהלות ושמירת מרחק ולמרות האיסור המפורש של הוועד המקומי.

ü      ריחוק פיזי אינו בידוד חברתי. המשיכו להשתמש בכל האמצעים המותרים על מנת לשמר את הקשר הקהילתי, וחברויות אך ללא התרועעות מיותרת.

ü      החיסון הלאומי כנגד  COVID-19 יצא לדרך. רצ"ב קישור למסמך האיגוד הישראלי למחלות זיהומיות חיסונים נגד קורונה כל מה שחשוב לדעת.

קישור למסמך

 

היעד של כולנו היה ועודנו שמירה על הבריאות והצלת חיים. שמירה על ההנחיות תשמור עלינו כפרטים וכקהילה!

בברכת בריאות איתנה,

 

נעם עצמון                      סוזי יוגב וחיים כהן

יו"ר ועד הישוב                ראשי צח"י