זכיית אירית אשכנזי באות מתנדבת מצטיינת

ועד ומזכירות • 25/5/2023 כניסות

קבצים מצורפים:

ברכות לאירית אשכנזי

תושבים יקרים,
אבקש לברך את תושבת היישוב, אירית אשכנזי על היבחרה "כמתנדבת מצטיינת של המועצה האזורית דרום השרון" במסגרת הענקת אות המתנדב ע"ש לאה פורת ז"ל.
בערב הוקרה למתנדבי המועצה ע"ש לאה פורת ז"ל, שנערך השבוע בהשתתפות מאות מתנדבים מהמועצה האזורית דרום השרון, העניקו ר' המועצה הגב' אושרת גני גונן יחד עם אריק פורת, את "תעודת המתנדבת המצטיינת של המועצה האזורית דרום השרון" ע"ש לאה פורת ז"ל, לאירית אשכנזי.  
אירית זכתה בהוקרה חשובה זו בגין פעילותה הרבה והאינטנסיבית בדגש על שבע השנים האחרונות, בייסוד והקמת מועדון הוותיקים של היישוב נירית (בשמו הקודם "מועדון 55+").
בתעודת ההוקרה שהוענקה לה, נכתב בין השאר:
אירית הגתה, יזמה והקימה, יחד עם מתנדבים רבים אותם גייסה ביישוב נירית את מועדון הוותיקים, כמיזם עשייה ייחודי לפעילות פנאי, תוך שהיא הופכת אותו לאחד המועדונים הפעילים והמוצלחים ביותר במועצה, ומודל לחיקוי והעתקה, עם עשייה מגוונת ונרחבת, התואמת את צרכי התושבים הוותיקים והיישוב.
אירית הובילה את המיזם במקצועיות ובהשקעה יומיומית, קשובה וזמינה לצרכי החברים, נרתמת במרץ וברצון לבקשות החברים, בעלת מעוף, חולמת וסוחפת אחריה את כלל הקהילה מתוך רצון טוב וראיית העתיד ובכך יוצרת חוסן קהילתי מבורך.
אירית יזמית, דוגמה למתנדבת יצירתית, מסורה, נחושה, המשקיעה ללא גבול והופכת חלום למציאות.
התברכנו מאוד ביישוב נירית, במתנדבות ומתנדבים רבים מאוד נוספים, התורמים בהשקעה יומיומית, מזמנם, מרצם, כישוריהם ויכולותיהם, ובכך משפרים ומשביחים את איכות חיינו ביישוב ויוצרים חיי קהילה תוססת, פעילה ואיכותית.
אבקש להודות ולברך בזאת את אירית אשכנזי, על עשייתה החשובה והברוכה וזכייתה באות ההתמדה וההשפעה כמתנדבת מצטיינת של מועצת דרום השרון, וכן להוקיר תודה ולברך את כלל המתנדבות והמתנדבים הרבים של היישוב נירית.
בברכת חג שבועות שמח ומהנה,

איציק תורגמן