ערב טוב, מצ"ב עדכונים בנושאי בטחון מרב"ש נירית

עדכוני וועד ומזכירות • 22/2/2018 כניסות

קבצים מצורפים:

הודעה לתושבים 21.2.18


21.2.2018

עדכון נושאי הביטחון

להלן מס נושאים לעדכון התושבים

א.     פלילי- בחודשים האחרונים חלה עליה בנושא הפריצות בישובי המועצה, לאחרונה אף ארעו 2 מקרים בישוב. אני חוזר ומבקש מהתושבים לנקוט במשנה זהירות, להקפיד על הפעלת האזעקה ולגלות ערנות גם למשמע אזעקה מבתים שכנים ולהודיע מידית לרכב השמירה 054-2100298.
אני חוזר ומבקש לחדש את סימון מס הבית (שנשחק או נפל במהלך הזמן) בצורה בולטת וגדולה וזאת ע"מ להקטין את זמן התגובה של השומרים, מה גם שישנה תחלופה של שומרים שלא כולם מכירים את הישוב ונעזרים במפה. בנוסף, כל מי שמפעיל את האזעקה בטעות או עקב תקלה להודיע לרכב השמירה, ריבוי אזעקות שווא גורם לירידה בערנות לגבי אותו הבית.

ב.      איכות השמירה- אנו מנסים כל הזמן להעלות את איכות השמירה במסגרת התקציב העומד לרשותנו, במסגרת הבקרות שנערכו באישון לילה לשומרים נמצא שומר בביתו במהלך המשמרת והעסקתו בנירית הופסקה לאלתר.

ג.       בטחון פח"ע- בשעה טובה הקמנו כיתת כוננות המונה נכון להיום שבעה חברים איכותיים בינהם אל"מ במיל,2 סא"ל במיל, לוחם ומדריך ימ"מ ועוד, מי שמעוניין להצטרף מוזמן.

ד.      כללי- הותקנו מצלמות בשער הכניסה לישוב, כולל מצלמת LPR שפותחת אוטומטית את השער לרכב שנרשם במזכירות, המערכת בהרצה ויתכנו תקלות נקודתיות, מי שנתקל בבעיה חוזרת (לא חד פעמית) של פתיחת השער מתבקש להודיע לי ע"מ שאוכל לטפל בתקלה (זאת לאחר שווידא שאין טעות במס הלוחית שהוזן במזכירות).
כמו כן הותקנו מצלמות ליד שער ארץ אחרת ועוד היד נטויה....

 

לסיכום- ביטחון נירית פועל להעלאת תחושת הביטחון של התושבים, בראיה אזורית מצבנו טוב ממרבית היישובים באזור, יש להבין שאין אפשרות להגיע ל100% הצלחה אולם אנו עושים הכל להתקרב לזה ובשיתוף פעולה אתכם, התושבים גם נצליח.

 

 

עמיר מרגלית-רבש"צ נירית