סיכום ישיבת ועד 20-1-2019

עדכוני וועד ומזכירות • 10/2/2019 כניסות

תושבים יקרים שלום רב,

 

להלן עיקרי הדברים מישיבת הוועד שהתקיימה בתאריך 20-1-2019

לעיון בפרוטוקול לחץ כאן

 

עדכון מסיכום קודם: תיקון תשתית החשמל החלה לאור דחיפות הנושא. 

 

1.      פרוייקטי תשתית ביישוב

ראשית, תודה לכל התושבים שהקדישו מזמנם ושלחו את רעיונותיהם. חלק מהדברים בחרנו להגיש כתב"ר (תקציב בלתי רגיל שהמועצה מקצה לכל יישוב) אלו "הדברים הגדולים", בהמשך אנחנו מקווים לבחון את כלל ההצעות ואת האופן בו נקדם אותן. להלן רשימת הפרויקטים שהוגשה למועצה לשנת 2019 ועלותה מוערכת בכחצי מיליון שקל ׁ(לשם השוואה בשנים האחרונות הוגשו ואושרו פרוייקטים בעלות של עשרות אלפי שקלים בודדים בשנה).

 

·        החלפת תשתיות החשמל בכביש כניסה לישוב

·        קירוי מגרש הכדורסל *נבדקת אפשרות להקמה של קירוי סולארי במטרה לממן את עלות ההקמה*

·        החלפת מערכת ההשקיה הישנה

·        השלמת מתקנים בגן השעשועים

·        שיפוץ חדרי החוגים ומועדון וותיקים

·        הקמת גינת כלבים

·        תיקון וחידוש האספלט בכביש הגישה לבית העם ועד החניה המרכזית סמוך למזכירות

 

2.      פעילות תנועת הנוער

נציגי הצוות המוביל את פעילות הנוער ביישוב, אורנית צמחי, נעמי בן נאים ואיתמר קרמר הציגו בפירוט את העשייה של הנוער ביישוב. פעילות הנוער היא המנוע היוצר את ההווי המקומי וניכר כי התברכנו בשכבה בוגרת ופעילה. הצורך בפגישה עלה לאור הקיצוץ הרוחבי שמתבצע בכל התחומים. סוכם כי תיקבע פגישה נוספת בה הדיון יתמקד בגיבוש מודל התקצוב הראוי של פעילות הנוער היישובית.

 

3.      פעילות הוועד בתחום חזות  הישוב  

מירי אורן  ועקיבא כספי, יובילו את נושא חזות הישוב. בימים אלו מגובשת תוכנית שתוצג לועד ותועבר לידיעת כלל התושבים. נשמח שחברים נוספים ייצטרפו לוועדה זו - מי שמעוניין אנא צרו קשר עם מירי אורן 054-493-8188.

 

4.      לוח דיגיטלי

לאחר ניסיון שלא צלח לתקן את הלוח הקיים, ולאור העלות הגבוהה של רכישת לוח חדש, הוחלט כי: (א) תתבצע רכישה של לוח חדש במודל ליסינג (תשלום חודשי) – תאריך התקנה משוער תחילת אפריל. (ב) יתבצע פיילוט למכירת פרסומות על הלוח במטרה לסייע לעסקים קטנים ועצמאיים ביישוב וביישובים הסמוכים ובמטרה לייצר הכנסה נוספת ליישוב לטובת פעילות קהילתית.

 

כמו תמיד, מוזמנים ליצור קשר 

בברכה, וועד נירית