** עדכון קשרי קהילה נתיבי ישראל - פתיחת הפרדה מפלסית 531 וכביש 5233****

הודעות מיידיות • 23/7/2017 כניסות

 

חברת נתיבי ישראל וכביש 6 שמחות לבשר על פתיחת ההפרדה המפלסית וביטול הרמזור במפגש בין כביש מס' 531 החדש וכביש 5233

 

החל מיום שני, 24.7.17, יחולו שינויים בהסדרי התנועה , להלן הסדרי התנועה החדשים:

 

התנועה לכיוון / ומכיוון יישובי חורשים  תתבצע דרך צומת מתן בלבד

 

  • לבאים מכביש 531 מערב (מכיוון רעננה) יש לרדת במחלף ג'לג'וליה לכביש 444 (לכיוון ראש העין) ולפנות שמאלה בצומת מתן (תחנת דלק פז)
  • לבאים מכביש 531 מזרח (מכיוון כביש 6) יש לרדת במחלף ג'לג'וליה לכביש 444 (לכיוון ראש העין) ולפנות שמאלה בצומת מתן (תחנת דלק פז)
  • לבאים מכביש 444 צפון (מכיוון אלפי מנשה) יש להמשיך ישר במחלף ג'לג'וליה על כביש 444 (לכיוון ראש העין) ולפנות שמאלה בצומת מתן (תחנת דלק פז)
  • לבאים מכביש 444 דרום (מכיוון ראש העין) יש לפנות ימינה בצומת מתן (תחנת דלק פז)

לנוסעים לכביש 6 מיישובי חורשים יש להמשיך בנסיעה לכיוון צומת מתן (תחנת דלק פז) ומשם לפנות ימינה לכביש 444 (לכיוון צפון) ושמאלה לכביש

 

531 לכיוון מזרח

 

 

על הפרויקט: כביש מס' 531 הוא פרויקט תשתיות הכבישים הגדול ביותר הנבנה כיום בגוש דן, הכביש משדרג את איכות החיים של כל תושבי השרון. כביש מס' 531 החדש מחבר בין כבישי האורך: כביש מס' 2 (כביש החוף), כביש מס' 4 (הכביש הישן) וכביש מס' 6 וישרת את תושבי הוד השרון, כפר סבא, רעננה, הרצליה, ויתר יישובי השרון. כמו כן, במרכז הכביש קו רכבת חדש ולצדו יוקמו שלוש תחנות רכבת חדשות. בנוסף לשילוב הכבישים והמסילות, ניבנו בפרויקט מחלפים, גשרים ומנהרות, שבילי אופניים ומסלולים להולכי רגל. עם סיום הפרויקט, ייהנו תושבי השרון מפחות תנועה וזיהום בתוך הערים וקשר רציף ומהיר למטרופולין דן וכבישי האורך של מדינת ישראל.

 נתיבי ישראל מאחלת נסיעה טובה ובטוחה

 לפרטים נוספים *2120

בברכה,

 

קשרי קהילה נתיבי ישראל

 

אתר החברה: www.bncr.co.il

דף פייסבוק: www.facebook.com/bncr.co.il